Shokuese: Sapo ndodhi, tronditet Shqiperia Arbeni vret gruan e tij vetem pse ajo…(Pamje)

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një familje shqiptare. Një grua 42 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 14:30. Policia ka arrestuar burrin e saj, dhe sipas të dhënave do të dënohet me shumë vite burg.

Pasi që edhe në banesë kishte kamera dhe e kan regjistruar momentin kur ai e qëllon gruan e tij me thikë.
Për të vazhduar kliko më poshtë

“Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver”, zbulohet kartolina intime e Edi Ramës

Sot të gjithë e kritikojnë dhe flasin për punën dhe veprën e Enver Hoxhës, por një herë e një kohë asnjë nuk guxonte ta kundërshtonte apo të mendonte ndryshe nga ai.Edi Rama, kryeministri i sotshëm ka qenë një nga të rinjtë.

Të cilët dëshironin jetë të gjatë xhaxhit Enver, e madje këtë e shkruante dhe në kartolinën intime dërguar dajës, Spiro Kolekës.
Për të vazhduar kliko më poshtë

Poezia e shkrimtares, shpërthen politikani: Të daltë vrima në ballë, moj bundërr

Kryetari i Partisë Shqiptare “Atdheu”, ka sulmuar ashpër shkrimtaren Rita Petro e cila sipas mediave ka botuar një poezi ku bën thirrje për incest mes vellait dhe motrës.Fituesja e poezisë erotike më të mirë të vitit, “Vrima”, ka provuar sërish me poezinë e saj “Mallkimi i parë”.Pas reagimit të ashpër të moderatorit Denis Dyrnjaja i cili e cilësonte këtë poezi të neveritshme, ka shpërthyer edhe Kreshnik Osmani, kreu i Partisë Shqiptare Atdheu i cili e ofendon rëndë poeten.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Çfarë ndodhi me Xhensilën? Braktis ‘Pallatin e Kongreseve’ teksa Besi është në skenë

Në Pallatin e Kongreseve është duke u shfaqur festivali i ‘Këngës Magjike’.
Krah moderatorit ‘historik’ Ardit Gjebrea, këtë herë i janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Natën e parë, në sallë ishte e pranishme dhe Xhensila, bashkëshortja e Besit. Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Shikoni çfarë do të ndodh me tokën në 2100-ën; pragu tjetër i rrezikshëm

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit me efekt serrë për të shpresuar që të qëndrojnë nën dy gradë Celsius.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

“Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver”, zbulohet kartolina intime e Edi Ramës

Sot të gjithë e kritikojnë dhe flasin për punën dhe veprën e Enver Hoxhës, por një herë e një kohë asnjë nuk guxonte ta kundërshtonte apo të mendonte ndryshe nga ai.
Edi Rama, kryeministri i sotshëm ka qenë një nga të rinjtë, të cilët dëshironin jetë të gjatë xhaxhit Enver, e madje këtë e shkruante dhe në kartolinën intime dërguar dajës, Spiro Kolekës.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Shikoni si tallen gjermanët me shqiptarët në këtë video

Një video që po qarkullon në rrjete sociale dhe e cila është bërë nga ndonjë shtetas gjerman, i paraqet shqiptarët në një mënyrë jo të këndshme.
Ata janë tallur keq duke luajtur rolin e një shqiptari dhe duke i shfaqur ata si të vrazhdë dhe të dhunshëm në komunikim me të tjerët.
Por jo vetëm kaq, në këtë video, lihet të kuptohet se shqiptarët janë shumë mendjemëdhenj dhe të gatshëm për të sulmuar.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Florian Marku shkatërron kundërshtarin, por performanca e Noizyt para ndeshjes ishte befasuese (Video)

Kampioni ynë i pamposhtur Florian Marku ka shkëlqyer në Gjermani në ndeshjen e zhvilluar në Mynih para pak vitesh për titullin e Botës.
Ai ka arritur të fitojë bindshëm ndaj kundërshtarit Simon Poskotin, duke na bërë krenar për arritjet e tij.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Sulm Erdoganit në Greqi? Makina e tij përballon edhe …

Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan zhvillon vizitë zyrtare në Athinë, kur kanë kaluar më shumë se 60 vite nga vizita e një shtetari turk në Greqi.Masa të forta sigurie janë ndërmarrë nga autoritetet greke, ndërsa vet Presidenti Erdogan ka marrë me vete më shumë se 200 roje personale. Rol të veçantë në sigurinë e tij luan edhe automjeti me të cilin udhëton, “Mercedes Maybach S600” i blinduar.

Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Në mjaltë shtoni hudhrën dhe këtë përbërës, do të pëlcisni nga shëndeti gjithë dimrin

Kur t’i kombinoni, këta tre përbërës ofrojnë rezultate të pabesueshme! Mjalti ka efekte antibakteriale dhe është i pasur me enzimia, vitamina dhe minerale, hudhra përmban alicinë, antioksidues që ndihmon në parandalimin e kancerit dhe ngadalëson plakjen.

Derisa uthulla e mollës ndihmon në shërimin e diabetit, mbipeshës dhe tretjes së keqe.PËRBËRËSIT: 1 gotë uthull molle, 1 gotë mjaltë..
Për të vazhduar kliko më poshtë

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link