NATO-ja alarmon Shqiptaret, KUJDES..Ushtria serbe për disa orë mundë ta marr Kosovën

Menjëherë në fillim të bisedës, ai ndërpreu Thaçin dhe Mustafo të cilët folën për „marrjen e kontrollit të kufirit verior“ dhe kërcënimin e pretenduar të „agresionit të madh serb“.Njeriu i parë i NATO-s tha se Prishtina në asnjë mënyrë nuk duhet të imponojë aleancën ushtarake perëndimore në luftë.

Ai theksoi se Forcat e Armatosura Serbe kanë një avantazh operacional dhe taktik në terren dhe se në një kohë të shkurtër vetëm disa orë mund të marrin veriun e Kosovës, deri në Ibar dhe ndoshta në pjesën më të madhe të krahinës – po transferohen nga burime diplomatike. Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 
Reklama > Link

‘Çartet’ Ramush Haradinaj, ”Unë nuk di me kcy para Gadafit, sikurse ju, por… (Video)

Është zhvilluar një debat i ashpër ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës, Mimoza Kusari-Lilës, kjo e cila akuzoi të parin e Qeverisë se nuk po punon si duhet.

Por kryeministri Haradinaj doli paksa nga tema, kështu duke ia përmendur Kusari-Lilës një vallëzim që e kishte bërë para diktatorit tashmë të ndjerë të Libisë, Muammar Gaddafi.”Unë nuk di me kcy para Gadafit, sikurse ju, por i mbaj raportet me miqtë ashtu siç di’’, tha Haradinaj.Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

‘Unë të dua kaq shumë!’ Veprimi prekës i 6-vjeçarit kur mëson se e ëma ka vdekur

Një 6-vjeçar do të kalojë për herë të parë Krishtlindjen pa mamanë e tij. Fatkeqësisht e ëma Jessica Cowdery ka ndërruar jetë muajin e kaluar. 26-vjeçarja vdiq muajin e kaluar pasi u përpoq të përballonte çrregullimet bipolare.I biri i saj 6-vjeçar, Leo, mësoi së fundmi për humbjen e mamasë së tij nga babai. Kur ky i fundit i tha të vërtetën, Leo tha se donte të shkruante një shënim për nënën e tij.
“Mami, unë të dua kaq shumë, nga Leo”.Tashmë online është hapur një faqe donacioni për të mbledhur të ardhura për Leon, për të blerë një dhuratë për që kësaj radhe do të kalojë Krishtlindjen pa mamanë.
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Mos mendoni se iku shiu, fundjava ju befason, do ketë borë në disa qytete

Mos mendoni se erdhi i ftohti dhe iku shiu. Kjo ndodhi për pak ditë.

Sipas meteorologëve, këtë fundjavë pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut.

Paraditja e së shtunës dhe pjesa e parë e ditës së diel do të shoqërohen me mot të vranët dhe reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe verilindore të vendit. Ndërsa gjatë javës së ardhshme i gjithë vendi pritet të përfshihet nga reshje shiu dhe bore, raporton Klan Plus.Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Receta që zhduk si me magji dhimbjen e kokës

Njerëzit që vuajnë nga migrena e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë. Ne ju propozojmë një recetë të thjeshtë dhe natyrale që ua zhduke menjëherë dhimbjen e kokës.

Receta i përket mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur. Vendimin për ta provuar apo jo merreni ju!
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Aplikoi kete maske ne floke dhe mbuloi koken me leter alumini, u mahnit nga rezualtati

Shumica e vajzave dhe grave kanë shumë probleme me flokët, por me këtë hile të thjeshtë ju do të keni flokë të bukur, të shëndetshëm dhe të fortë. Çdo gjë që ju duhet janë përbërës natyral.

Përbërësit:
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Antibiotiku më i fuqishëm në botë, që i bën ballë dhe infeksionit më të tmerrshëm

Shafrani i Indisë është një erëz jashtëzakonisht popullore dhe është përdorur kryesisht në mjekësinë kineze dhe indiane për shekuj me radhë. Ka aromë dhe ngjyrë karakteristike dhe gjen përdorim në trajtimin e problemeve të frymëmarrjes, sëmundjeve të mëlçisë, kushteve të lëkurës, prerjeve, plagëve, dhimbjeve në muskujt dhe problemeve të stomakut.
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

Reklama > Link 

Nëse veshkat tuaja janë në rrezik, trupi do t’ju japë këto shenja, mos i injoroni

Rreth 90% e njerëzve nuk i kuptojnë shenjat e para të sëmundjeve të veshkave, ndaj edhe i kapin ato në faza të avancuara, ku shumicën e rasteve veshkat kanë dështuar.

Ja disa nga simptomat më kryesore të mosfunksionimit të veshkave:
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Dietë më e shpejtë me ananas për të humbur 5 kg ne 3 dite!

Në ditët e sotme, shumë njerëz e kane shumë të vështirë për të humbur peshë në një kohë shumë të shkurtër. Ata përpiqen te mbajne dieta por nuk u japin atyre rezultatet e dëshiruara.Ne këtë artikull, ne do të ju paraqesim një dietë me anans që do t’ju ndihmojë të humbisni edhe 5 kilogram në vetëm 3 ditë.
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Pini lëng limoni në vend të ilaçeve nëse keni një nga këto 8 probleme

Lëngu i limonit është i pasur me vlera ushqyese, sidomos flavonoide, të cilat kanë veti antioksiduese shumë të mira. Studime të ndryshme kanë vërtetuar se lëngu i limonit është i mirë për diabetin, tensionin e lartë të gjakut, temperaturën, kapsllëkun, tretjen dhe shumë probleme të tjera me shëndetin. Ai është e mirë edhe për lëkurën dhe dhëmbët.

Sipas Shoqatës Amerikane të Urologjisë, limonada ose lëngu i limonit ndihmon në heqjen e gurëve në veshka.

Këto 8 probleme me shëndetin mund të trajtohen më mirë me lëng limoni sesa ilaçe.
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link