Arrestohet në një lokal në Tiranë, shumë i kërkuari nga Burreli, kreu i një grupi kriminal: Ja emri

Policia e Tiranës dhe FSHF-ja kanë arrestuar në një lokal në Tiranë, një person nga Burreli shumë të kërkuar, Marko Bushin, i cili dyshohet si organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut të drogës.

Specialistët e Sektorit Kundër Narkotikëve në bashkëpunim me Drejtorinë e Forcës së Posaçme Operacionale.
Për të lexuar të plotë, tejkalo hapësirën e mëposhtme

Aeroplani me 140 pasagjerë, humbi kontaktin në qiellin e Shqipërisë

avioni-8

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, kur një aeroplan me 140 pasagjerë në bord, i nisur nga Franca për në Kuvajt, kishte humbur kontaktet sapo kishte kaluar Kroacinë. Thirrjet e kullave nga Roma dhe Athina në drejtim të aeroplanit kishin qenë të shumta.

Menjëherë nga Italia mësohet se ishte kërkuar që kulla shqiptare e Rinasit të kontaktonte me aeroplanin, por askush nuk ishte përgjigjur.
Për të lexuar të plotë, tejkalo hapësirën e mëposhtme

Nënës SHQIPTARE 44-vjeçare nuk i vjen keq për braktisjen e nëntë fëmijëve të saj për afrikanin (Foto)

Një nënë e nëntë fëmijëve braktisi burrin e saj për një burrë tjetër afrikan 14 vite më i ri se ajo.Heidi Hepworth, 44 vjeç, u largua nga burri i saj Andy për 30-vjeçarin Mamadou Jallow nga Gambia pas një ‘krize martesore’.

Hepworth nuk kishte qenë kurrë jashtë vendit, por braktisi nëntë fëmijët e saj për të fluturuar jashtë vendit të saj për të qenë me Jallow.
Për të lexuar të plotë, tejkalo hapësirën e mëposhtme

E pabesueshme ku arrestohet Çapja, me 3 mbiemra, super i kërkuari nga Interpoli për kokainë

Policia e Elbasan, Interpol Tirana dhe FNSH-ja kanë arrestuar dje në Elbasan, Besnik Çapja, person i shpallur në kërkim ndërkombëtar.Ai ishte i kërkuar nga Interpol Roma që nga viti 2011 si anëtar i një organizate kriminale, që trafikonte sasi të mëdha kokaine.

Ndaj, edhe do të ekstradohet për në Itali. 40-vjeçari Besnik Çapja, lindur dhe banues në Elbasan, rezultonte me tre emra.
Për të lexuar të plotë, tejkalo hapësirën e mëposhtme

Plas në familjen e diktatorit, Sokol Hoxha akuzon Nexhmijen për helmimin e të jatit: E fejuara e vëllait akuzoi mjekun se e ngacmoi seksualisht, pastaj na…

“Mjek deri në vitin 1972 ka qenë Hektor Peçi.Formulohet një intrigë e ulët nga mbesa e Ramiz Alisë, e fejuara e vëllait tim, që pretendoi të ishte ngacmuar si femër prej doktorit.

Synimi ishte të largohej Hektori dhe te sillej Isuf Kalo nga Hysni Kapo.Retrospektivisht, siç e njohim për ambicie patologjike karriere.
Për të lexuar të plotë, tejkalo hapësirën e mëposhtme

Kjo eshte shtepia ku jetonte Hashim Thaci para se te behej ky qe eshte sot

Më 6 shkurt të vitit 1999 nisi punimet Konferenca Ndërkombëtare në Rambuje.
Negociatat që u zhvilluan në afërsi të Parisit të Francës, synim kishin zgjidhjen e krizës në Kosovë.
Atë kohë ishte një vend në Pustenik të Hanit të Elezit që ishte shndërruar në strehë për pjesëtarët e delegacionit kosovarë që shkonin në Francë e ktheheshin nga atje. Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

A ka shqipetar qe nuk i gezohet ketij lajmi? Ergogan vendosi qe….

Qeveria ka thënë se propozimet, që postin presidencial do e bëjnë ekzekutiv, për herë të parë në historinë e Turqisë moderne, do të sigurojë një administratë më të thjeshtë dhe më efektive, ndonëse kritikët paralajmërojnë se kjo do i jap Erdoganit fuqi pa kontroll nga institucione të tjera.
Ndryshimet prej 18 nenesh të Kushtetutës janë miratuar me 339 vota pro në parlamentin me 550 ulëse. Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 
Reklama > Link

Trump, me në fund jep qëndrimin dhe planin e tij për Shqipëtarët, ja çka tha

Derisa mediat serbe po i bënin dëshirë vetës së tyre duke ju vardisur presidentit amerikan Donald Trump, se kinse ai ka thënë se populli serb i mrekullueshëm, një tjetër reagim ka filluar të qarkulloi në rrjetet sociale dhe në disa media.
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

Mjekët në shok: Zbulohet kura për arteriet e bllokuara, gurët në veshka, kolesterolin e lartë…

Zbulohet kura për arteriet e bllokuara, gurët në veshka, kolesterolin e lartë…
Qëllimi kryesor i këtij eliksiri gjerman është trajtimi dhe parandalimi i bllokimit të arterieve. Por përveç kësaj kjo kurë trajton edhe kolesterolin e lartë, infeksionet dhe ftohjen, pastron mëlçinë dhe rrit sistemin imunitar. Kjo kurë natyrale ka vetëm nga 4 përbërës
Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Kush e thotë këtë lutje, çfardo që ti kërkoje Allahut do të përgigjet lutja e tij pas saj !

Allahume ente Khalekteni we ente tehdini, we ente tut’imuni we ente teskijni, we ente tumijtuni we ente tuhjini”.
Ka thene I dergari a.s se kush thote ne mengjes dhe ne mbremje:
“O Zoti im Ti me ke krijuar dhe Ti me udhezon, Ti me ushqen dhe Ti me jep per te pire, Ti ma merr shpirtin dhe Ti me ringjalle”.

Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin