Shokuese: Komandant Drini është vrarë me urdhër të Thaçit dhe Veselit

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, në seancën ku po diskutohet për Projektligjin për Buxhet, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli, se me urdhër dhe dijen e tyre është vrarë komandanti i UÇK-së Ekrem Rexha, me pseudonimin Drini.

Millaku tha se në vrasjen e tij ka gisht dikush pasi që sipas saj deri më tani edhe nuk po dekorohet nga presidenti.Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *