Antimafia italiane nxjerr bllof Bashën e LSI-në: Policia shqiptare e ndali vetë kokainën që vinte nga Kolumbia, pa ndihmën e Italisë

Prokurori Kombëtar i Antimafias dhe Antiterrorizmit, Federico Cafiero de Raho, ka reaguar pas operacionit për sekuestrimin e 613 kg kokaine që vinte nga Kolumbia.

Ai nënvizon se ky operacion është zhvilluar vetëm nga policia shqiptare, pa ndihmën italiane.Prokurori Kombëtar i Antimafias dhe Antiterrorizmit, uron përzemërsisht Prokurorinë dhe Policinë shqiptare për operacionin..
Vazhdo të plotë lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *