Çfarë ndodhi me Xhensilën? Braktis ‘Pallatin e Kongreseve’ teksa Besi është në skenë

Në Pallatin e Kongreseve është duke u shfaqur festivali i ‘Këngës Magjike’.
Krah moderatorit ‘historik’ Ardit Gjebrea, këtë herë i janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai.

Natën e parë, në sallë ishte e pranishme dhe Xhensila, bashkëshortja e Besit. Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *