EKSKLUZIVE: Aksident në Tiranë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi përplasen me “Audin” luksoze, Ja si eshte gjendja e tyre (Foto/Video)

Një përplasje me makinë ka ndodhur para pak minutave ku mësohet se të përfshirë janë reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Sipas të dhënave përplasja ka ndodhur përshkak se reperi ishte me një shpejtësi të madhe me makinën e tij luksoze, ja si është gjendja e Getoarit dhe Marinën, ju sjellim edhe videon e aksidentit direkt nga vendi i ngjarjes Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *