Faktet/ Zbulohet se përse janë në konflikt Rama dhe Veliaj

Prej disa javësh jo vetëm në mediat vendase por edhe në ato ndërkombëtare po vihet re një tendencë diskrete e përvijimit të një konflikti mes kryeministrit dhe anëtarit më shkëlqyes të skuadrës së tij, kryebashkiakut të Tiranës.

Lapsi.al ka parë origjinalin e një dokumenti që është bërë shkak i kësaj “ftohjeje”. Ajo nuk ka lidhje as me ngjitjen marramendëse të Lali Erit në sondazhe, as me marrëdhëniet..
Hap relamën / Vazhdo artikllin e plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *