LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës.
Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa kamerat e lokalit e regjistruan momentin kur ndodhi atentati, Ju sjellim edhe videon e atentatit, Per te vazhduar me shume kliko ne reklame ose hap artikulin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *