Ndërron jetë babai i moderatores së njohur: Ai nuk më paragjykoi kurrë

Moderatorja e emisionit “The Ellen DeGeneres show”, Ellen DeGeneris ka humbur babain e saj. Elliott DeGeneres u nda nga jeta në moshën 92-vjeçare ndërsa lajmin e konfirmoi edhe vetë moderatorja gjatë emisionit të saj.

“Përpara se të shkojmë në publicitet, dua të flas për diçka. Humba babain këtë javë. Ai ishte shumë krenar për mua. Ai e pëlqente këtë emision dhe ishte një njeri shumë i dashur…
Hap relamën / Vazhdo artikllin e plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *