Në mjaltë shtoni hudhrën dhe këtë përbërës, do të pëlcisni nga shëndeti gjithë dimrin

Kur t’i kombinoni, këta tre përbërës ofrojnë rezultate të pabesueshme! Mjalti ka efekte antibakteriale dhe është i pasur me enzimia, vitamina dhe minerale, hudhra përmban alicinë, antioksidues që ndihmon në parandalimin e kancerit dhe ngadalëson plakjen.

Derisa uthulla e mollës ndihmon në shërimin e diabetit, mbipeshës dhe tretjes së keqe.PËRBËRËSIT: 1 gotë uthull molle, 1 gotë mjaltë..
Për të vazhduar kliko më poshtë

 

 

 

 

 

 

Reklama > Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *