Përplasjet në PD/ Berisha u dërgon mesazh Bashës dhe Patozit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar deklaratën e ish-deputetit Astrit Patozi i cili në një intervistë për TCH nuk e hodhi poshtë idenë për krijimin e një partie të re brenda PD-së.

“Një lëvizje politike në shumë raste është më e madhe se një parti politike,por unë nuk mund të përjashtoj asgjë..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote

Ish-gjenerali serb: Luftuam në Kosovë me 150 mijë ushtarë dhe nuk mundëm të bëjmë asgjë kundër UÇK-së (VIDEO)

Ish-shefi i Agjencisë për Sigurinë Ushtarake serbe dhe ish-gjenerali i ushtrisë serbe, Momir Stojanoviq në një nga deklaratat e tij të fundit u ka bërë thirrje serbëve që ta pranojnë realitetin dhe të pajtohen me faktin se e kanë humbur Kosovën.

Ai thotë nëse nuk kanë mundur të bëjnë asgjë kundër..
Vazhdo të plotë lajmin

Çim Peka “shpërthen” kundër Lulzim Bashës: Është jo dele, por super dele…

Gazetari Çim Peka, drejtues i portalit te financuar nga Shkelzen Berisha, ka shpërthyer në akuza ndaj kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

I ftuar në studion e emisionit “Real Story”,Çim Peka e ka cilësuar Lulzim Bashën,jo vetëm si dele por si një superdele,në qëndrimet ndaj ndërkombëtarëve dhe qëndrimeve të tyre.
Vazhdo të plotë lajmin

Të gjithë hani hudhra, por nuk e dini se çfarë i shkakton zemrës tuaj

Të gjithë e dimë se është e shëndetshme, dhe tani është konfirmuar zyrtarisht. Ja çfarë është e gjitha. Organizata Botërore e Shëndetësisë kohët e fundit njoftoi se hudhra si një shtesë ushqimore është një ilaç i madh në luftën kundër hiperlipidemisë dhe aterosklerozës.

Hudhra është një burim i shëndetit.Si një shtesë ushqimore..
Vazhdo të plotë lajmin

REPLIKAT/ Kokëdhima: Emisioni, i sponsorizuar nga kasta. Nazarko: P**dhë me rigon, ke ikur për lesh…

Nuk kane te sosur akuzat dhe kunder akuzat dhe mes njerezve te medias, paçka se ndonjeri ka qene dhe ne politike.Keshtu, debatet në pjesën e fundit të emisionit ‘Studio e Hapur’ në ‘Neës24’.

Kane qene te ahspra mes analistit Nazarko dhe ish deputetit dhe botuesit te gazetes “Shekulli” Kokedhima…
Vazhdo të plotë lajmin

Ky përbërës shkakton kancer tek gratë që e përdorin çdo ditë!

Edhe pse vagina pastron veten, 25% e femrave përdorin produkte plot me kimikate për ta pastruar atë, gjë e cila dyfishon rrezikun e kancerit ovarian.

Sipas studimeve të fundit, kontakti i këtyre produkteve me lëkurën e vaginës është me të vërtetë i lidhur me infeksionet vaginale, por hulumtimi i fundit ka shtuar..
Vazhdo të plotë lajmin

A ka frikë Sali Berisha? Më hodhën bombën te këmbët. Haklajt më prenë rrugën dhe Ramës i thashë s’vjen i gjallë në Tiranë…

Ish kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer disa nga ngjarjet e bujshme që kanë lënë gjurmë në jetën e tij, duke treguar se gjithmonë është përballur me rrezikun.

I ftuar në emisionin “Real Story”, Berisha është pyetur nëse “ka frikë”. Ish kryeministri ka sjellë si shembull disa ngjarje si atentati me granat..
Vazhdo të plotë lajmin

VIDEO/ Taulant Balla përgënjeshtron me zë dhe figurë Berishën

Sot në Parlament dhe para pak minutash edhe në facebook Sali Berisha gënjeu përsëri, siç e ka edhe zakon, se gjoja ministri i Mbrojtjes së së Kolumbisë Luis Carlos Villegas ka folur lidhur me kokainën e kapur nga Policia shqiptare në Maminas.

Është një aksion i shkëlqyer i Policisë shqiptare..
Vazhdo të plotë lajmin

10 Ushqimet Që Nuk Duhet T`I Mbani Në Frigorifer

Image result for 10 Ushqimet Që Nuk Duhet T`I Mbani Në Frigorifer

Këto ushqime është më mirë të jenë në banak apo qilar, pasi ne frigorifer mund t’a humbasin freskine, shijen apo aromen e tyre.Qepë:Lagështia e frigoriferit do të bëjë qepët të buta dhe të mykura.

Mbajini ato në ndonjë vend të freskët dhe të thatë. Mos i ruani afër patateve sepse kur janë .
Vazhdo të plotë lajmin

Sali Berisha: Unë eci me Kanun. Ramën do e vrisja me snajper në 21 janar. Ia thashë zyrtarit të Klinton që më erdhi në zyrë të më largonte dhe iku si pulë…

Sali Berisha, i ftuar në emisionin Real Story të Sokol Ballës, i është përgjigjur gjatë pyetjes se a ka frikë.Ai tha se aventurën nuk duhet ta provokosh, por rrezikut s’duhet t’i ikësh.

Berisha kujton edhe 21 janarin.Ai thotë për herë të parë, se në zyrë i ka shkuar një zyrtar amerikan..
Vazhdo të plotë lajmin