Poezia e shkrimtares, shpërthen politikani: Të daltë vrima në ballë, moj bundërr

Kryetari i Partisë Shqiptare “Atdheu”, ka sulmuar ashpër shkrimtaren Rita Petro e cila sipas mediave ka botuar një poezi ku bën thirrje për incest mes vellait dhe motrës.Fituesja e poezisë erotike më të mirë të vitit, “Vrima”, ka provuar sërish me poezinë e saj “Mallkimi i parë”.Pas reagimit të ashpër të moderatorit Denis Dyrnjaja i cili e cilësonte këtë poezi të neveritshme, ka shpërthyer edhe Kreshnik Osmani, kreu i Partisë Shqiptare Atdheu i cili e ofendon rëndë poeten.Mos humb…Per me shume tejkalo linqet/linkun e meposhtme

 

 

 

 

 

 
Reklama > Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *