Shokuese: Sapo ndodhi, tronditet Shqiperia Arbeni vret gruan e tij vetem pse ajo…(Pamje)

Një krim i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në një familje shqiptare. Një grua 42 vjeçe është qëlluar për vdekje me thikë nga burri i saj. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur rreth orës 14:30. Policia ka arrestuar burrin e saj, dhe sipas të dhënave do të dënohet me shumë vite burg.

Pasi që edhe në banesë kishte kamera dhe e kan regjistruar momentin kur ai e qëllon gruan e tij me thikë.
Për të vazhduar kliko më poshtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *