ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Tifozët nisen drejt stadiumit, polcia kontrolle të repta/ Ja pamjet nga “Air Albania” (VIDEO)

Tifozët e Romës dhe Feyenoord kanë nisur tashmë të hyjnë në stadiumin “Air Albania” për të ndjekur ndeshjen finale të Conference League drejtpërsësdrejti.

Në hyrje po kryhet kontroll i rreptë nga policia, për të shmangur incidente si ato të një nate më parë, ku u plagosën 20 persona, mes tyre 12 efektivë.

Tifozët nuk lejohet të mbajnë çanta dhe shishe uji me veter, apo dhe asnjë send të fortë.Tifozët nisen drejt stadiumit, polcia kontrolle të repta/ Ja pamjet
/Gazeta Shqip

%d bloggers like this: