ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Dy patrulla policie dërgojnë të riun nga Elbasani në spital, ka trauma dhe plagë në trup

Dy patrulla policie kanë shoqëruar në spitalin kirurgjik të Elbasanit një adoleshent.

I riu ka trauma dhe plagë në trup, teksa dhoma ku është shtruar adoleshenti ruhet në masa të rrepta sigurie nga ana e policisë si dhe nga prindërit.

Rrethanat e plagosjes së tij janë ende të paqarta, por përjashtohet mundësia e një plage të shkaktuar nga armë zjarri apo thika./Gazeta Shqip

%d bloggers like this: