ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Me T-shirt dhe syze dielli/ Basha feston ditëlindjen, Aurela e uron me selfie në Instagram

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Partnerja me anë të një postimi në Instagram nuk ka ngurruar që ta urojë atë publikisht.

Duke postuar një selfie me Bashën, Aurela shkruan ‘Gëzuar ditëlindjen’ dhe postimin e ka shoqruar me një zemër.

/Gazeta Shqip

%d bloggers like this: