ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Tronditet Shkodra/ I maskuar dhe me armë zjarri, autori plagos rëndë të moshuarin brenda lokalit

Një ngjare e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Bëhet me dije se një i moshuar ka mbetur i plagosur rëndë, teksa ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital.

Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur në një lokal në fshatin Stom-Golem, teksa një person i maskuar ka hyrë dhe ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të të moshuarit.

Edhe pse fillimisht u raportua se i moshuari kishte ndërruar jetë, ai ka arritur të dërgohet I gjallë në ambientet e spitalit dhe të marrë ndohmën mjekësore.

Policia është në vendngjarje dhe është duke punuar për zbartdhjen e shkaqeve./Gazeta Shqip

%d bloggers like this: