ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Ndodh në Sarandë! Makina me dy të rinj përfundon në oborrin e një shtëpie

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie.

Brenda automjetit kanë qenë dy të rinj. Makina ka qenë duke lëvizur me shpejtësi kur është aksidentuar.

Dy të rinjtë janë dërguar me urgjencë drejt spitalit. Fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën./Gazeta Shqip

%d bloggers like this: