ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

“Ai qerrata i bën të gjitha”/ Gazetari tregon kush është politikani që “fshihet” pas sulmit kibernetik ndaj e-Albania

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar së fundmi pas një lajmi që po qarkullon, se pas sulmit kibernetik ndaj shërbimeve online fshihet kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha.

Hoxha shkruan se ishte i sigurt që pas këtij sulmi fshihej një peshk i madh.

“Thashe une, do jete ndonje peshk i madh aty brenda, se nuk ka mundesi qe Irani me Rusine te vetem, te zbythin mbrojtjen e tipit bunker antiatomik te AKSHI-t dhe e-Albania

Ai qerrata Saliu i ben te gjitha,

Imagjino Saliun 80 vjeç, ne moshen e Pinoçetit, qe sulmon si hacker me tablet ne dore mbrojtjen kibernetike te e-albanias.

 

Here maskohet me çallme si qafir nga ata te Ajatollahut te Iranit dhe here vesh kamoflazh si mercenaret çeçene te Putinit”, shkruan Hoxha./Gazeta Shqip

%d bloggers like this: