ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

“Nanën po ta rrahin se ka mbet pa ty”/ Reperi i njohur: O Taulant Nuraj a na e bën hallall që ta kemi shkelë gjakun?

Rasti i publikuar ditën e sotme ku një infermiere ka dhunuar barbarisht një të moshuar në shtëpinë e të moshuarve në Pejë, ka nxitur reagime të ashpra në rrjet.

Reperi i njohur Gold AG ka zbuluar se e moshuara që ra pre e dhunës, është nëna e dëshmorit Taulant Nuraj. Në një reagim në rrjetet sociale, këngëtari i kërkon falje dëshmorit të ndjerë dhe thotë se nënën e tij e dhunuan se ishte e vetme

“O Taulant Nuraj a na e bën hallall që ta kemi shkelë gjakun e nanën po ta rrahim veç që ka mbet pa ty”- shkruan reperi në Instagram.

/Gazeta Shqip

%d bloggers like this: