ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Çfarë po ndodh në Vlorë? Policia dhe FSHN “blindon” hyrjen e qytetit, në kërkim të …

Policia dhe FNSH po kryejnë sërish aksion në qytetin bregdetar të Vlorës.


Kontrollet po bëhen në hyrje të qytetit.

Burime bëjnë me dije se po zhvillohen kërkime për kapjen e personave të rrezikshëm të shpallur në kërkim, si dhe për armëmbajtje pa leje.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë ku policia dhe FNSH kanë kryer aksione, pasi muajt e fundit kontrollet kanë qenë edhe më intensive./Gazeta Shqip

%d bloggers like this: