Njihet për fotot “hot” dhe “terk”/ Shikoni sa ka ndryshuar Kallashi

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi ishte një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale. Fotot e saj provokuese, kërcimet duke bërë twerk i shihej kudo derisa erdhi një moment kur ajo hoqi dorë nga e gjithë kjo.

Pas një shkëputje të gjatë, Kallashi është rikthyer dhe ka marrë sërish vëmendjen me ndryshimin drastik që ka pësuar në pamje.

Tanimë në foto Kallashi nuk ekspozon më format trupore si dikur, por e shohim të veshur me shumë stil.

Ndryshimi në pamje është i dukshëm dhe duhet thënë se komplimentat kanë qenë të shumta.

Njihet për fotot “hot” dhe “terk”/ Shikoni sa ka

Njihet për fotot “hot” dhe “terk”/ Shikoni sa ka

Njihet për fotot “hot” dhe “terk”/ Shikoni sa ka

/Gazeta Shqip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *