ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me Dua Lipën

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me

Vetëm pak ditë pasi u bë temë për shkak të disa fotografive provokuese që edhe “Instagram” ia kishte censuruar, Madonna vjen me poza të reja.

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me

Ndërkohë së fundmi në një festë me miq të famshëm në Chiltern Firehouse në Londër, Madonna sfidoi sërish stereotipet e moshës. Me një korse të hapur të kombinuar me një rrip të ngushtë një fund të zi ajo publikoi një sërë fotografish provokuese.

Në një nga pozat, 63-vjeçarja hapi gojën dhe e kishte hedhur këmbën në ajër teksa ishte ulur në një divan me fotografin e modës Mert Alas dhe artisten shqiptare, Dua Lipa. Pothuajse në të gjitha fotografitë ajo mbante syze dielli, pavarësisht se ishte brenda.

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me

63-vjeçarja sfidon të gjithë, vjen me poza “hot” me
/Gazeta Shqip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: