Po e prisnin para Kuvendit, Rama befason fermerët: Hajdeni brenda të bisedojmë, të vij dhe ai që ngriti dy gishtat

Po e prisnin para Kuvendit, Rama befason fermerët: Hajdeni brenda të

KUVEND- Ditën e sotme përpara Kuvendit kanë dalë në protestë fermerët,  të cilët kanë qenë duke pritur kryeministrin Edi Rama që të futej në seancë plenare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *