ShqiperiaLive

News Showbis Lifestyle Popnews

Vetëm 4 minuta lojë, ndërpritet ndeshja mes Lionit e Marsejës

Vetëm 4 minuta lojë, ndërpritet ndeshja mes Lionit e

E pabasueshme, por e vëtetë. Ndeshja mes Lionit dhe Marsejës u luajt vetëm katër minuta para se të lindnin telashe të tjera të tifozëve në një ndeshje të kampionantin francez,  Ligue 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: